Paslauga „Saugu+“

Paslauga Saugu+

Paslauga Saugu+

Daugiau jokio nerimo dėl tavo mokėjimo kortelės saugumo su paslauga „Saugu+“

 

  • Papildoma apsauga mokėjimams kortele
  • Net jei kortelė bus pavogta
  • Naują kortelę nemokamai ir greitai gausi į bet kurią pasaulio vietą

 

Visa tai – tik už 0,99 EUR per mėnesį

Paslauga „Saugu+“ tavo kortelei suteikia dar didesnį saugumą

Jei tavo kortelė pavogta, ją pametei ar sulaužei, kartą per metus nemokamai ją pakeisime ir pristatysime, kad ir kur bebūtum.*

Įprastinė mokėjimo kortelės apsauga neapdraudžia nuo sukčiavimo atvejų atliekant autorizuotus ar nedidelės vertės mokėjimus. Su paslauga „Saugu+“  atlyginsime iki 3.000 EUR nuostolių per metus, patirtų dėl neteisėtų sukčiavimo atvejų*, tokių kaip:

Autorizuotos neteisėtos mokėjimo operacijos* – tai galėtų būti: mokėjimai elektroninės prekybos vietose, patvirtinti PIN kodu, „Smart‑ID“, biometriniais duomenimis arba mobiliuoju parašu
Neautorizuotos neteisėtos mokėjimo operacijos iki 50 EUR, tokios kaip: bekontakčiai atsiskaitymai kortelių skaitytuvuose ir mokėjimai nedidelėmis sumomis elektroninėse parduotuvėse

*Tam tikrų rizikų draudimo apimtis atlygintiniems nuostoliams yra ribota, pavyzdžiui, paslauga „Saugu+“ neapima operacijų kortele, autorizuotų dėl neteisėtų, apgaulingų skambučių ar žinučių, nuorodų el. laiškuose ar susirašinėjimo programėlėse. Išsami informacija apie išimtis ir draudimo apribojimus aprašyta paslaugos „Saugu+“ taisyklėse. Perskaitykite šias taisykles ir, jei reikia, pasikonsultuokite su Luminor Bank AS atstovu.

Paslaugos „Saugu+“ sąlygos
Draudimo produkto  informacinis dokumentas

Mūsų klientų atsiliepimai apie šią paslaugą:

„Mano piniginė su visomis kortelėmis buvo pavogta, bet aš iškart to nepastebėjau. Vos per 30 minučių vagis spėjo apsipirkti keliose parduotuvėse ir atlikti net 10 mokėjimų mano kortele, praradau beveik 500 EUR! Laimei buvau užsisakiusi paslaugą „Saugu+“ ir bankas atlygino patirtus nuostolius vos per kelias dienas.“ Marija K.

„Mainų studijų metu užsienyje pamečiau piniginę. Skubiai kreipiausi į banką ieškodamas pagalbos ir labai apsidžiaugiau, nes konsultantas priminė, kad esu užsisakęs paslaugą „Saugu+“. Kurjeris vos per kelias dienas pristatė naują kortelę ir tai man visiškai nieko nekainavo.“ Martynas R.

Kaip užsisakyti paslaugą?

Jei dar neturi mokėjimo kortelės, Interneto banke užsisakyk naują kortelę ir užsakymo formoje pažymėk, kad papildomai nori turėti paslaugą „Saugu+“, o jei bendrauji su konsultantu, paprašyk šią paslaugą įjungti. Daugiau apie korteles

Jei kortelę jau turi, paslaugą gali užsisakyti Interneto banke užpildęs paraišką: Paraiškos → Nauja paraiška → Dokumentų grupės: Mokėjimų kortelės → Prašymai: Saugumo paslaugos „Saugu+“ užsakymas → Pildyti arba paskambinęs mums +370 5 239 3444

Užsisakyk interneto banke

Kaip elgtis, jei kas nors neteisėtai pasinaudotų tavo kortele?

Užpildyk prašymą čia. Mes jį išnagrinėsime ir su tavimi susisieksime. Jei dėl tam tikrų priežasčių prašymo užpildyti negali – susisiek su mumis.

Prieš pildydamas prašymą:

Jei pastebėjai, kad kažkas neteisėtai naudojasi tavo kortele, nedelsdamas užblokuok ją. Tai padaryti gali paskambinęs mums telefonu, interneto banke Mokėjimai / Kortelės → Mano kortelės → Blokuoti arba mobiliojoje programėlėje (Kortelių savitarna). Tai padaryk per 24 valandas vos pastebėjęs pirmąją neteisėtą mokėjimo operaciją.

Apgaule atliktos mokėjimo operacijos yra laikomos neteisėta veikla. Todėl pirmiausia susisiek su policija ir pateik pareiškimą dėl pinigų vagystės, tada pridėk jo kopiją prie ginčijamos operacijos prašymo formos ir pateik ją mums.

Naujos kortelės išdavimas ir pristatymas

Susisiek su mumis vienu iš šių būdų – paskambink telefonu, palik pranešimą interneto banko pašto dėžutėje arba apsilankyk banko skyriuje. Nedelsdami imsimės veiksmų ir skubos tvarka pagaminsime tau naują kortelę bei pristatysime ją į bet kurią pasaulio vietą.

Apsisaugok nuo įvairių sukčiavimo schemų

Tave gali sudominti

Tapk klientu

Sužinok daugiau

Luminor Black

Sužinok daugiau

Priority Pass

Sužinok daugiau
Parduodamas Saugu+ draudimo paslaugą, Luminor Bank AS, registracijos numeris 11315936, adresas: Liivalaia 45, 10145, Talinas, Estija, Lietuvos Respublikoje veikiantis pro Lietuvos skyrių, registracijos numeris 304870069, adresas: Konstitucijos pr. 21A, 03601, Vilnius, Lietuva, veikia kaip ADB „Compensa Vienna Insurance Group“, registracijos kodas 304080146, adresas: Ukmergės g. 280, Vilnius, Lietuva, tel. 19111, skambinant iš užsienio tel. +370 5 249 1911, compensa.lt, draudimo agentas.