Paverskite savo santaupas investicijomis

Paverskite savo santaupas investicijomis

Paverskite savo santaupas investicijomis

  • Pradėkite investuoti šiandien rinkdamiesi aktyviai valdomus, tvarumo principų besilaikančius ETF portfelius
  • Naudokitės viena iš didžiausių investavimo platformų Baltijos šalyse, kurioje rasite daugiau nei 15.000 prekiaujamų finansinių priemonių

 

„Luminor Investor“ platforma gavo „Metų išmanusis sprendimas 2019“ apdovanojimą, įsteigtą Lietuvos Verslo Konfederacijos

Įdarbinkite santaupas – investuokite jas į fondų portfelius

Pradėti investuoti labai paprasta – tereikia pasirinkti vieną iš „BlackRock“* aktyviai valdomų tvarių fondų.

Investuoti galite pradėti nuo mažų sumų – pirkimo komisinis mokestis sudaro tik 0,1 % sandorio vertės (minimalus mokestis netaikomas)

*Fondus valdo „BlackRock Asset Management Ireland Limited“

Sužinokite daugiau apie portfelių rizikos lygius Pagrindinėje informacijoje investuotojams (KIID)
landplot
Konservatyvus
Rizikos lygis 2 iš 7
landplot
Nuosaikus
Rizikos lygis 3 iš 7
landplot
Augimo
Rizikos lygis 4 iš 7

Reikia daugiau informacijos?

„Luminor Investor“ platforma

Mūsų internetinė platforma, kurioje jūs galite investuoti į daugiau nei 15.000 tarptautinių finansinių instrumentų – akcijų, obligacijų, ETF (biržoje prekiaujami fondai) ir investicinių fondų.

Sužinok daugiau

Informacijos atskleidimas
 
Investavimas visuomet yra susijęs su tam tikra rizika ir gali atnešti ne tik pelną, bet ir nuostolių. Prieš priimdami sprendimą investuoti, atsisakyti investavimo ar vykdyti sandorį, investuotojai turėtų atidžiai įvertinti savo finansinę būklę, kad suprastų susijusias rizikas ir įsitikintų, jog atitinkamas sandoris ar kitas veiksmas jiems yra tinkamas. Jūs atsakote už savo priimtus sprendimus dėl investavimo, todėl prieš priimdami sprendimą, susipažinkite su visais dokumentais, fondų prospektais ir kitais finansinių priemonių prospektais, Finansinių priemonių pobūdžio ir joms būdingų rizikų aprašymu, kurios yra skelbiamos čia, bei su kitais investuotojų apsaugos dokumentais, kurie yra skelbiami čia.
 
Ankstesnės veiklos rezultatas nėra būsimų rezultatų rodiklis ir negali būti vienintelis veiksnys svarstant dėl investavimo. Nors ankstesnė grąža buvo teigiama, ateityje ji gali pasikeisti. Investicijų kaina gali pakilti arba nukristi, o investuotojas gali neatgauti investuotos sumos. Jūsų pajamos nėra fiksuotos ir gali svyruoti. Su užsienio valiutų pozicijomis susijusių investicijų vertė gali priklausyti nuo valiutų kursų svyravimų. Mokesčių dydžio, bazės bei lengvatų tvarka gali kisti ir tapti jums nepalanki.
 
Aukščiau pateikta informacija nėra pasiūlymas ar rekomendacija pirkti ar parduoti konkrečią valiutą, produktą ar finansinę priemonę, investuoti arba taikyti konkrečią prekybos strategiją.
 
„Luminor“ neteikia rekomendacijų „Luminor Investor“ platformoje. „Luminor“ nevertina konkretaus kliento investavimo tikslų, specifinių investavimo tikslų, finansinės būklės, konkrečių poreikių, žinių ir patirties. Todėl, jeigu nenurodyta kitaip, visa tinklapyje skelbiama informacija yra teikiama tik informaciniais ir rinkodaros tikslais ir neturėtų būti vertinama kaip:
- rekomendacija verslo, finansų, investavimo, apsidraudimo, teisės, įstatymų, mokesčių ar apskaitos klausimais,
- rekomendacija ar verslo idėja, arba
- bet koks paskatinimas imtis veiksmų, investuoti ar atsisakyti konkretaus investavimo
 
„Luminor“ neatsako už jokius nuostolius, kylančius iš bet kokios investicijos ir (arba) šiame dokumente pateiktos informacijos naudojimo ar interpretavimo.