Priority Pass

Mėgaukis kelione su „Priority Pass“ kortele

Mėgaukis kelione su „Priority Pass“ kortele

Svarbiausia – komfortas. Atsikvėpk ir padirbėk bet kurioje iš daugiau kaip 1 300 „Priority Pass“ laukiamųjų salių viso pasaulio oro uostuose

Tyla ir ramybė

Visos VIP laukiamosios salės atviros tau ir tave lydintiems svečiams

Išskirtiniai pasiūlymai

Tik „Priority Pass“ programos nariams skirtos nuolaidos oro uosto parduotuvėse, restoranuose ir SPA salonuose

Visa informacija tavo kišenėje

VIP laukiamųjų salių aprašą ir sąlygas rasi mobiliojoje programėlėje „Priority Pass“

Daugiau kaip 1300 VIP laukiamųjų salių tau ir tave lydintiems svečiams

» Nemokami užkandžiai ir gėrimai
» Galimybė įkrauti nešiojamąjį kompiuterį, telefoną ir kitus įrenginius
» Naujausi laikraščiai ir žurnalai
» Nemokamas stabilus Wi-Fi ryšys
» Konferencijų salės, dušai ir SPA paslaugos

Kaip užsisakyti kortelę

„Priority Pass“ kortelė skirta tiems, kurie turi mūsų elegantišką visiems poreikiams pritaikytą „Luminor Black“ mokėjimo kortelę. Užsisakyk „Luminor Black“ kortelę

Jei turi „Luminor Black“ kortelę, „Priority Pass“ kortelę gali užsisakyti prisijungęs prie savo interneto banko ir pasirinkęs Sąskaitos / Kortelės / Mano kortelės arba paskambinęs mums +370 5 239 3444. „Priority Pass“ kortelę išsiųsime tau paštu.

Užsisakyk interneto banke

Kaip naudotis kortele

Norėdamas patekti į VIP laukiamąją salę, pateik „Priority Pass“ kortelę ir įlaipinimo bilietą salės darbuotojui, kad jis galėtų patikrinti tavo tapatybę.

„Priority Pass“ programos narystės metinis mokestis (15 EUR) ir vieno asmens – nario ar svečio – apsilankymo VIP laukiamojoje salėje mokestis (30 EUR) yra nurašomi nuo „Luminor Black“ kortelės turėtojų sąskaitos, su kuria susieta „Priority Pass“ kortelė. „Luminor Infinite“ kortelės turėtojams narystės mokestis įskaičiuojamas į kortelės mėnesinį mokestį. Daugiau informacijos – mūsų kainyne.

Jei „Priority Pass“ kortelę sulaužei, pametei ar ji buvo pavogta, prisijunk prie savo interneto banko, pasirink Paraiškos / Nauja paraiška / Dokumentų grupės / Priority Pass užsakymas / uždarymas ir užpildyk vieną paraišką prašydamas uždaryti kortelę, kitą – užsakyti naują. Jei reikia pagalbos, paskambink mums +370 5 239 3444, ir mielai tau padėsime. Už naujos kortelės išdavimą taikome papildomą mokestį.

VIP laukiamųjų salių aprašą ir sąlygas (darbo valandas, leistiną svečių skaičių ir t. t.) gali rasti prioritypass.com ir Google Play programėlėje „Priority Pass“. App Store programėlėje „Priority Pass“.

  

Peržiūrėk Priority Pass sąlygas ir nuostatas čia

Domina kas nors daugiau?

Tapk klientu

Sužinok daugiau

Luminor Black

Sužinok daugiau

Paslauga „Saugu+“

Sužinok daugiau