Taupyk laiką – apsidrausk klientų konsultavimo centre iš anksto užsiregistravęs vizitui, kai tvarkysi kitus finansinius reikalus.

Gyvybės draudimas

Pasirūpink savo šeimos finansais, jei gyvenimas pasisuktų netikėta linkme.

Plačiau

Būsto draudimas

Užbėk netikėtoms išlaidoms už akių – apdrausk savo būstą.

Plačiau

Asmens draudimas

Neleiskite nelaimingiems atsitikimams išmušti Jus iš vėžių – pasirinkite Asmens draudimą nuo nelaimingų atsitikimų sau, savo vaikui, sutuoktiniui ir tėvams. Už santykinai nedidelę draudimo įmoką gausite finansinę paramą Jums ar Jūsų artimiesiems patyrus skausmingą traumą ar netikėtai netekus gyvybės dėl nelaimingo atsitikimo.

Plačiau

Paskolos mokėjimų draudimas

Jauskis finansiškai saugus ir išlaikyk įprastą gyvenimo kokybę, net jei ne savo valia prarasi darbą, gydysies po ligos ar traumos ilgiau nei 30 dienų. Paskolos mokėjimų draudimas gali padėti padengti tavo mėnesines vartojimo ar būsto paskolos įmokas.

Plačiau

Pirkinių draudimas

„Luminor Black“ ir „Luminor Infinite“ kortelės turi nemokamą 180 dienų trukmės draudimą nuo pirkinių sugadinimo, sunaikinimo ar vagystės (įskaitant įsilaužimą). Pirkinių draudimo apsauga galioja daugumai ilgalaikio naudojimo prekių, taip pat ir elektronikai, baldams, juvelyriniams dirbiniams, akiniams, sporto reikmenims ir įrankiams.

Plačiau

Lizingo draudimas

Vairuok saugiai su lizingo draudimu! Pateik paraišką dėl lizingo ir iš karto apdrausk naują lizingo objektą. Pasinaudok galimybe lizingo įmoką derinti su TPVCA, KASKO ir Specializuotos technikos draudimo polisų draudimo įmokomis.

Plačiau