Pasirūpink savo finansine forma

Pasirūpink savo finansine forma

Pasirūpink savo finansine forma

  • Pradėk kaupti pensijai kuo anksčiau
  • Pasirink sau tinkamą kaupimo strategiją 
  • Pasinaudok valstybės teikiamomis kaupimo skatinimo priemonėmis. Sužinok daugiau vmi.lt
20 metų investicinės veiklos patirties

20 metų investicinės veiklos patirties

Platus pensijų fondų pasirinkimas

Platus pensijų fondų pasirinkimas

Mūsų ekspertai pasiruošę patarti

Mūsų ekspertai pasiruošę patarti

Sudaryti sutartį nuotoliniu būdu užtruks vos kelias minutes

Sudaryti sutartį nuotoliniu būdu užtruks vos kelias minutes

Kaupk pensiją su „Luminor“

Kaupk pensiją „Luminor“ II pakopos pensijų fonduose. Galėsi patogiai sekti sukauptą sumą interneto banke ar mobiliojoje programėlėje, o kas ketvirtį gausi pensijų fondų veiklos rezultatų ataskaitas.
Pasirink sau tinkamiausią III pakopos pensijų fondą papildomos savanoriškos pensijos kaupimui pagal savo amžių, grąžos lūkesčius ir rizikos toleranciją.
Susipažink su mūsų pensijų fondų įvairove ir nedvejodamas kreipkis į mūsų ekspertus, kad sužinotum, kaip padidinti savo pensiją.

Rinkis pensijų fondą

Pensijų fondų vertės

Papildomos pensijos kaupimas darbuotojams

Papildomos pensijos kaupimas prisidedant darbdaviui gali padėti darbuotojams padidinti būsimą pensiją ir suteikti finansinę gerovę sulaukus pensinio amžiaus.
Darbdavio finansinis skatinimas kaupti pensiją – populiarus darbuotojų motyvavimo būdas.
Savanoriška pensijų kaupimo programa patinka darbuotojams ir sudaro galimybes darbdaviui finansiškai paskatinti darbuotojus tomis pačiomis ar mažesnėmis įmonės sąnaudomis.

Sužinok daugiau

Kaip žinoti, ką pasirinkti?

Planuojant pensiją svarbus numatomas likęs laikotarpis iki išėjimo į pensiją. Kuo jis ilgesnis, tuo daugiau rizikos galite prisiimti, ir, atvirkščiai – artėjant pensiniam amžiui, tolerancija rizikai mažėja.
Jei laikas iki pensinio amžiaus yra trumpesnis nei 15 metų, rekomenduojame apsvarstyti galimybę pereiti prie mažiau rizikingų priemonių. Tai itin svarbu renkantis tinkamą III pakopos pensijų fondą.
Tavo ateitis priklauso nuo tavo priimamų sprendimų. Sužinok, kaip tinkamai pasiruošti ateičiai jau dabar.

Sužinok daugiau

Vis dar nežinai, kas tau tinka geriausiai?

Mūsų ekspertai gali suteikti patarimų ir pasiūlyti sprendimų, kaip efektyviai ruoštis pensijai ir investuoti.
Pensijų konsultantai atlieka išsamų kliento finansinės padėties įvertinimą, atsižvelgdami į ateities tikslus, grąžos lūkesčius ir rizikos toleranciją.
Mes puoselėjame ilgalaikius santykius su savo klientais, teikdami nuolatinę pagalbą ir patarimus iki pensijos ir jos metu.

Registruokis konsultacijai

Svarbu: Kaupdamas pensijų fonduose, patiri investavimo riziką, o tai reiškia, kad investicijų vertė gali ir kilti, ir kristi, gali atgauti mažiau negu investavai. Jei į finansines priemones investuojama užsienio valiuta, valiutos keitimo kurso pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai. UAB „Luminor investicijų valdymas" investicijų grąžos, pensijų fondų pelningumo ar išmokamų anuiteto dydžių negarantuoja. Pensijų fondų praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Prieš priimdamas sprendimą kaupti papildomą pensiją „Luminor“ pensijų fonduose susipažink su pensijų fondų taisyklėmis, taikomais atskaitymais, investavimo strategija ir rizikos veiksniais. Pensijų fondus valdo UAB „Luminor investicijų valdymas“, įm. k. 226299280.