Klientai apie mus

Klientai apie mus

Klientai apie mus

Laimingi klientai – didžiausia mūsų vertybė. Vertiname jų atsiliepimus, padedančius mums tobulėti ir teikti geresnes paslaugas. Sužinok, ką apie „Luminor“ šneka mūsų klientai.

„Elgėsi kaip tikra profesionalė, suprantanti, kad klientas yra svarbus.“

 
Malonus bendravimas, neatmestinas požiūris. Tikrai jaučiau, kad įsigilino į mano poreikius.
Klientė, 49 metų
 
Maloniai paaiškino ir pasiūlė dar geresnį sprendimą, nei pats buvau sugalvojęs.
Klientas, 35 metų
 
Aptarnavimas buvo puikus, nes finansų patarėjas atidžiai išklausė mano klausimus, pateikė išsamios informacijos ir aiškiai paaiškino sudėtingus finansinius klausimus. Jis pasiūlė naudingų įžvalgų ir rekomendacijų, padėjo giliau suprasti situaciją ir pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Bendras aptarnavimo lygis buvo aukščiausios kokybės, todėl jį vertinu kaip puikų.
Klientė, 50 metų
 
Darbuotoja pati domėjosi, klausė, ar viskas gerai. Jaučiame, kad rūpime kaip klientai, ne tik dėl turimos paskolos.
Klientė, 28 metų
 
Manęs išklausė, problemą suprato ir operatyviai padėjo išspręsti. Elgėsi kaip tikra profesionalė, suprantanti, kad klientas yra svarbus. Tikrai buvau labai maloniai nustebinta ir gavau daugiau, nei tikėjausi.
Klientė, 63 metų
 
Puiki konsultantė, tik pradedu mokytis investuoti, o ji aptarė visus galimus variantus ir pasiūlė geriausią, labiausiai atitinkantį mano patirtį.
Klientas, 24 metų

Tapk klientu

Klientai vertina mūsų pastangas

 
Viskas vyko sklandžiai, greitai atsakė į klausimus. Kadangi yra gerų privalumų, jau rekomendavau draugei.
Klientė, 25 metų
 
Konsultanto atsakymai buvo suprantami, aptarnavimas puikus. Kol kas patirtis tik gera su „Luminor“ banku.
Klientas, 40 metų
 
Informacija buvo paaiškinta labai suprantamai ir mandagiai. Kokybiškas, draugiškas aptarnavimas, geri pasiūlymai.
Klientė, 46 metų
 
Puikus aptarnavimas ir labai geros konsultacijos internetu.
Klientė, 39 metų
 

Būsto paskola

„Labai malonus ir profesionalus bendravimas.“

 
Operatyvumas, poreikių atliepimas, puikus konsultavimas. Ačiū. Puikus aptarnavimas, mažiausios paskolos palūkanos.
Klientė, 53 metų
 
Atsakė suprantama kalba, supaprastindami bankinę terminologiją, paaiškino klientui naudingą skaičiavimo logiką, dėl to paskutiniu momentu pakeitėme sprendimą ir vietoje kito banko pasirinkome „Luminor“. Geriausios sąlygos ir aptarnavimas.
Klientas, 41 metų
 
Greitas, profesionalus bendravimas. Vien tik dėl operatyvumo ir darbuotojo profesionalumo nusprendžiau paskolą imti iš „Luminor“ ir išeiti iš kito banko, kurio paslaugomis naudojausi apie 20 metų
Klientė, 35 metų
 
Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Visus pusę metų – nuo konsultacijos dėl paraiškos pateikimo iki galutinio sutarties pasirašymo – į klausimus buvo atsakoma paprastai ir suprantamai. Taip pat konsultantė ir pati vis paskambindavo pasidomėti, kaip klostosi reikalai. Vien dėl tokio bendravimo norisi pasiimti dar penkias būsto paskolas iš jūsų banko.
Klientas, 34 metų
 
Esame visiškai patenkinti, ir net ne 100 %, bet 150 %, nes į visus klausimus atsakė labai greitai ir paaiškino viską, ko nesupratome ar nežinojome. Linkiu Jums daugiau tokių darbuotojų kaip mano konsultantė. Ji buvo maksimaliai profesionali ir paslaugi derantis visą paskolos laikotarpį. Jos paslaugumas ir profesionalumas yra tai, ko visada tikisi klientas.
Klientė, 31 metų

Sužinoti daugiau apie būsto paskolą

Mokėjimo kortelės

„Išdavė mano vaikui vardinę mokėjimo kortelę nemokamai.“

 
„Luminor“ suteikė kokybiškas lizingo paslaugas, patinka mobilioji programėlė, išdavė mano vaikui vardinę mokėjimo kortelę nemokamai. Esu viskuo patenkintas.“
Klientė, 37 metų
 
„Nustebino konsultantės skambutis, praėjus vos kelioms minutėms po naujos banko kortelės prašymo pateikimo internetu. Maloniai ir išsamiai papasakojo apie paslaugos naudas, išsiaiškino mano poreikius ir pasiūlė variantus. Taip pat pakonsultavo, kaip elgtis gavus sutartį. Ačiū.“
Klientė, 50 metų
 
*Balai atspindi klientų vertinimo vidurkį, kiek jie linkę rekomenduoti „Luminor“. Klientai vertino savo patirtį aptarnavimo, tapus klientu, mokėjimo kortelių ir būsto paskolos srityse.