Pirkinių draudimas

Apsipirk be rūpesčių su pirkinių draudimu

Apsipirk be rūpesčių su pirkinių draudimu

  • Apsauga visame pasaulyje – tiek fizinėse, tiek elektroninėse parduotuvėse
  • Galioja iki 180 dienų nuo pirkinio įsigijimo
  • Nemokamai su Luminor Black ir Luminor Infinite kortelėmis

Jauskis saugiau įsigydamas didesnius pirkinius 

Iš rankų išslydo ką tik įsigytas telefonas? Kartais pasitaiko. Laimei, nuo to galima apsidrausti.

Luminor Black ir Luminor Infinite kortelės turi nemokamą 180 dienų trukmės draudimą nuo pirkinių sugadinimo, sunaikinimo ar netekimo. Pirkinių draudimo apsauga galioja daugumai ilgalaikio naudojimo prekių, taip pat ir elektronikai, baldams, juvelyriniams dirbiniams, akiniams, sporto reikmenims ir įrankiams.

Susipažink su pirkinių draudimo atmintine ir sužinok, kuriems pirkiniams negalioja draudimo apsauga. Atkreipk dėmesį, kad draudimo apsauga negalioja naudotoms, išsimokėtinai įsigytoms, prarastoms (kai nėra įsilaužimo požymių) ar nežymiai pažeistoms prekėms.

„Luminor“ pirkinių draudimo paslaugas teikia ADB „Compensa Vienna Insurance Group“, Ukmergės g. 280, 06115 Vilnius, įmonės kodas 304080146.

Susipažink su taisyklėmis

Kaip naudotis pirkinių draudimu?

Įsigyk pirkinį* su Luminor Black arba Luminor Infinite kortele ir draudimo apsauga įsigalios iškart. Išsaugok pirkinio kvitą ar sąskaitą-faktūrą, jei vėliau prireiktų įrodymo!

Draudimo apsauga galioja 180 dienų nuo pirkinio įsigijimo datos. Draudimo apsauga negalios, jei per 180 dienų nuo pirkinio įsigijimo datos tavo kortelė bus užblokuota ar baigsis jos galiojimas.

Jei tu ar tavo šeimos narys sugadins apdraustą pirkinį, tau bus atlygintos pirkinio taisymo išlaidos arba pirkinys bus pakeistas.

*Ne visi pirkiniai yra draudžiami. Prašome susipažinti su nedraudžiamaisiai įvykiais, nurodytais Pirkinių draudimo taisyklėse.

Užsisakyk Luminor Black

Keli pavyzdžiai, kada pirkinių draudimas praverstų

Tik prieš 5 mėnesius nusipirkai naują išmanųjį telefoną, o vakar, kai norėjai atsiskaityti parduotuvėje, jis tiesiog iškrito iš rankų ir įskilo ekranas. Ekrano taisymo išlaidos bus atlygintos.
Dalyvavai vasaros uždarymo vakarėlyje ir netyčia atsisėdai ant savo mėgstamiausių saulės akinių, kuriuos pirkai Paryžiaus butike. Nenusimink – visa kaina už juos bus atlyginta.
Grįžęs namo iš kelionės nusprendei išsikrauti daiktus ir pamatei, kad dėkle buvęs nešiojamasis kompiuteris apgadintas. Jo taisymo išlaidos bus padengtos.
Vagys įsilaužė į tavo garažą ir pavogė naujutėlaitį kalnų dviratį. Suma, kurią skyrei savo hobiui, išties didelė, tačiau turi pirkinių draudimą, todėl ji bus padengta

Pirkinių draudimo limitai

Bendra suma metams Didžiausia suma už draudžiamąjį įvykį Didžiausia suma už pirkinį** Draudimo išskaita už pirkinį
4,000 EUR 2,000 EUR 1,000 EUR 30 EUR
**Mobilieji telefonai, kompiuteriai ir jų priedai, akiniai, saulės akiniai, išmanieji laikrodžiai ir apyrankės, ausinės – 800 EUR perkant su „Luminor Black“; 1,600 EUR perkant su „Luminor Infinite“. Juvelyriniai dirbiniai, kailiai, laikrodžiai – 400 EUR perkant su „Luminor Black“ ir „Luminor Infinite“ kortelėmis, žr. Pirkinių draudimo taisykles.

Mėgaukis pirkiniais

Draudžiamojo įvykio atveju

Įvykus draudžiamajam įvykiui, vadovaukis šia atmintine.

Tau taip pat reikės:

  • užpildyti pranešimo formą compensa.lt/atsitikus-ivykiui (arba kreiptis telefonu 19111 arba +370 5 249 1911 ne vėliau kaip per 3 dienas po įvykio;
  • pateikti pirkinio, įsigyto su Luminor Black ar Luminor Infinite, kvitą ar sąskaitą-faktūrą;
  • pateikti sugadinto ar pavogto pirkinio nuotraukas.

Naudingos nuorodos

Pirkinių draudimo taisyklės
„Luminor“ draudimas

Kiti „Luminor“ pasiūlymai

Tapk mūsų klientu

Sužinok daugiau

Paslauga „Saugu+“ 

Sužinok daugiau

Priority Pass

Sužinok daugiau

Kelionių draudimas

Sužinok daugiau