Informuojame, kad nuo 2024 m. liepos 1 d. keisime kelis Kainyno privatiems klientams punktus.

Pakeitimus taikysime tik klientams, turintiems „Visa Debit“ korteles:

  • Didinsime nemokamą grynųjų pinigų išėmimo limitą. Tai reiškia, kad nuo liepos 1 d. iš „Luminor“ bankomatų Baltijos šalyse ir „Medus“ bankomatų Lietuvoje galėsite išsiimti daugiau grynųjų nemokamaiiki 750 eurų per mėnesį. Primename, kad dabar galite išsiimti iki 600 eurų per mėnesį.
  • Jei viršysite 750 eurų per mėnesį limitą, taikysime 0,5 procento mokestį nuo išimamos sumos. Viršijus dabartinį limitą taikome 0,2 procento mokestį. Minimalus operacijos mokestis liks toks pats – 0,40 euro.
  • Šiek tiek didinsime grynųjų pinigų išėmimo iš „Perlas“ terminalų mokestį. Nuo liepos 1 d. jis bus 0,5 procento nuo išimamos sumos. Dabar mokestis yra 0,4 procento. Minimalus operacijos mokestis liks toks pats – 0,80 euro.
  • Didinsime papildomos „Visa Debit“ kortelės mokestį iki 1,20 euro per mėnesį suaugusiesiems nuo 18 metų. Dabar mokestis yra 1 euras per mėnesį. Primename, kad papildoma kortelė yra į paslaugų krepšelį neįtraukta kortelė.

Primename, kad rūpinamės socialiai pažeidžiamomis klientų grupėmis, todėl tam tikroms kasdienėms paslaugoms vaikams ir jaunuoliams iki 21 metų bei senjorams nuo 65 metų taikome nuolaidas.

Dėkojame, kad esate su mumis!

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!