Kortelės išdavimas / atnaujinimas
Mokestis
Pagrindinės ir papildomos kortelės administravimo mokestis 0,6 Eur per mėn.
Pagrindinės ir papildomos kortelės atnaujinimo* mokestis (pasibaigus kortelės galiojimui) Nemokamai

Kortelės galiojimo laikas 3 metai.
*Nuo 2016 m. lapkričio 1 d. naujos mokėjimo kortelės šiomis sąlygomis neišduodamos. Iki 2016 m. lapkričio 1 d. išduotoms ir galiojančioms mokėjimo kortelėms šios sąlygos ir įkainiai galios iki 2017 m. vasario 9 d. Nuo 2017 vasario 10 d. bus taikomi standartiniai Visa Electron mokėjimo kortelės įkainiai.

Už naudojimąsi su mokėjimo kortele susieta sąskaita ir joje vykdomas operacijas nesinaudojant mokėjimo kortele, taikomi atskiri kainyne nustatyti sąskaitos ir operacijų joje mokesčiai.

Bankas turi teisę vienašališkai keisti kainyną, mokėjimo kortelių aptarnavimo bei paslaugų teikimo sąlygas, mokesčius, palūkanas ir/ar jų skaičiavimo bei mokėjimo tvarką bei kitus banko paslaugų mokesčius banko paslaugų teikimo bendrosiose taisyklėse ir banko mokėjimo paslaugų teikimo sąlygose nustatyta tvarka apie pasikeitimus informuodamas Klientą, kuris yra vartotojas, ne vėliau kaip likus 60 kalendorinių dienų iki pakeitimų įsigaliojimo dienos. Minėtas pranešimas perduodamas kientui asmeniškai arba skelbiamas viešai. Viešai paskelbtas pranešimas laikomas tinkamu kliento informavimu apie vienašališką paslaugų teikimo sąlygų ir/ar kainyno pakeitimą. Laikoma, kad Klientas sutinka su šiais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos bankui nepraneša, jog su jais nesutinka. Šiuo atveju klientas nedelsdamas iki dienos, kurią bus pradėti taikyti pakeitimai, turi teisę atsisakyti kortelės ir už tai nemokėti jokio komisinio atlyginimo. Klientui nepasinaudojus teise atsisakyti kortelės iki pakeitimų įsigaliojimo, laikoma, kad klientas sutinka su pakeitimais.

Klientas, su konkrečiai jam taikomais mokesčiais, gali susipažinti banko darbo valandomis visuose DNB banko skyriuose arba paskambinęs trumpuoju telefono numeriu 1608.

Grynųjų pinigų išmokėjimas / įnešimas
Mokestis
Išmokėjimas DNB (Lietuvoje bei Latvijoje) ir SEB (Lietuvoje) banko bankomatuose 0,4 % min. 0,4 Eur
Išmokėjimas kitų bankų bankomatuose 2 % sumos (min. 3 Eur)
Išmokėjimas banko partnerių tinkle* per elektroninį kortelių skaitytuvą 0,5% min 1 Eur
Išmokėjimas pinigus išmokančiose parduotuvėse, atsiskaitant kortele už ne mažiau kaip 5 Eur vertės pirkinį. Išmokama nuo 5 iki 100 Eur. Nemokamai
Įnešimas DNB banko savitarnose Nemokamai
Įnešimas banko partnerių tinkle* per elektroninį kortelių skaitytuvą Nemokamai

*UAB „Perlo paslaugos“ Perlo loterijos terminaluose (pinigų išmokėjimas ir įnešimas), AB Lietuvos pašto padaliniuose ir „PayPost“ skyriuose (tik pinigų išmokėjimas) pagal DNB banko interneto puslapyje pateiktus šių banko partnerių vietų sąrašus: Perlo terminalai, Lietuvos pašto padaliniai, „PayPost“skyriai.

Kiti kortelės mokesčiai ir paslaugos
Mokestis
Mokestis už nestandartinio grynųjų pinigų išėmimo bankomate bei atsiskaitymo už prekes/paslaugas limito nustatymą* 30 Eur
Valiutos keitimo mokestis, kai atsiskaitoma ne kortelės sąskaitos valiuta 2,45 %
Saugumo paslauga ,,Saugi kortelė" už vieną mokėjimo kortelę 0,55 Eur per mėn.
Nelaimingų atsitikimų draudimo mokestis mokėjimo kortelės turėtojui 7,24 Eur / metus
Dokumento apie įvykdytą operaciją kopijos gavimas kliento prašymu atsiskaičius kortele Lietuvoje 1,5 Eur
Dokumento apie įvykdytą operaciją kopijos gavimas kliento prašymu atsiskaičius kortele užsienyje 6 Eur

*Pasirinkus nestandartinį aukštesnės rizikos operacijų limitą, saugumo paslauga "Saugi kortelė" yra privaloma.

Operacijų limitai
Limitai
Bendra limito suma išsiimant grynuosius (per dieną) 1500 Eur
Operacijų skaičius išsiimant grynuosius neribojamas
Bendra limito suma atsiskaitant už prekes/paslaugas (per dieną) 4000 Eur
Operacijų skaičius atsiskaitant už prekes/paslaugas neribojamas

Įvykdyta pinigų išėmimo arba atsiskaitymo operacija išimama iš panaudoto paros operacijų limito ne anksčiau nei po 24 val. nuo jos įvykdymo.